x

Pracownia Pozytywnych Zmian
KIM JESTESMY    EDUKACJA    KURSY ONLINE   


Nowe trendy w stomatologii

Ponad 2200 uczestników, znakomici wykładowcy, współpraca od 2016 roku


PAA - Polska Akademia Alignerowa

Ponad 300 uczestników na konferencjach i warsztatach


Kursy i szkolenia

ponad 10 lat na rynku szkoleń ponad 38000 uczestników na konferencjach i szkoleniach 478 zorganizowanych szkoleń 54 zrealizowanych konferencji


Pracownia Pozytywnych Zmian współpracuje z wykładowcami dla których pasja, jaką jest dla nich stomatologia, pozwala im wciąż czerpać satysfakcję z jej uprawiania. Dlatego też od lat zajmują się szkoleniem kolejnych pokoleń lekarzy, nie tylko przekazując im merytorycznie wiedzę, ale także starając się „zarazić” ich takim właśnie podejściem do tego wspaniałego zawodu. Każdy bowiem zawód - jakim by nie był - tylko uprawiany z pasją może dać najlepsze rezultaty i satysfakcję.

Organizowaliśmy cykliczne kursy z wykładowcami takimi jak:

 • Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Pietruska
 • Dr hab. n. med. Jan Krzysztof Pietruski
 • Dr n. med. specjalista ortodonta Dominik Piskorski
 • Lek.stom. i technik dentystyczny Ivan Ronald Huanca
 • Dr n. med. Adam Ziemlewski
 • Dr n. med. Bartosz Cerkaski
 • Dr n. med. Krystian Owczarczak
 • Dr n. med. Maciej Stupka
 • Lek.stom. Wojciech Ryncarz
 • prof. Anton Sculean

Stała współpraca

10 lat owocnej współpracy


Współpraca pomiędzy PPZ i Dentsply rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy firma nosiła nazwę AstraTech, skromne początki to organizacja imprezy Per aspera ad ASTRA. Do chwili obecnej współpraca już z firmą o nazwie Dentsply Sirona cechuje stała współpraca marketingowa, promocyjna, organizacyjna. Co roku współorganizujemy Dentsply Implants Kongres oraz warsztaty praktyczne u Państwa Pietruskich

Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej

Dwie edycje za nami, 500 uczestników, wykłady i warsztaty plus regaty o puchar W&H


KONFERENCJE, ZAMKNIĘTE WEEKENDY NAUKOWE

Prawie 4.000 uczestników, 6 lat owocnej współpracy. Współpraca do czerwca 2017 r.


Polska Akademia Stomatologii Estetycznej zaufała nam już wielokrotnie. Od 2012 roku organizujemy dla nich czerwcowe Konferencje Naukowe, które charakteryzują się tym, że  zapraszane są znakomite nazwiska, wybitni specjaliści – często goszczący po raz pierwszy w Polsce. Dzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym prezentując ciekawe przypadki. W czasie warsztatów pokongresowych,  lekarze mogą  uczyć się praktycznych rozwiązań stosowanych w światowej, nowoczesnej stomatologii.

Kolejnym cyklicznym spotkaniem organizowanym przez nas dla PASE są Zimowe Zamknięte Spotkania Naukowe dla członków Akademii. W świątecznej atmosferze uczestnicy biorą udział w spotkaniach naukowych, wieczorami spotykamy się na uroczystych kolacjach, a dla chętnych organizujemy zajęcia dodatkowe jak: zawody szermiercze, poranna joga, turniej squasha, warsztaty Forest Forever i inne.

Ortodoncja

Ponad 300 uczestników na kursach, ponad 1400 uczestników konferencji PTO


Inwestycje dla klienta - uruchomienie Planet Cinema (Oświęcim i Ełk)

3 uruchomione kina, 14 nowoczesnych sal kinowych


Planet Cinema powstała w czerwcu 2011 roku jako nowa polska spółka – operator kin wielosalowych, w grudniu 2011 roku otworzyło się pierwsze kino Planet Cinema w Oświęcimiu, drugie w lutym 2014 roku w Katowicach, trzecie kino zostało otwarte w sierpniu 2014 roku w Ełku. Wszystkie kina otwierane były przez Pracownię Pozytywnych Zmian od etapu budowy, poprzez zakup wyposażenia, dobór pracowników, przeszkolenie i prowadzenie kina przez pierwszy okres jego działania. Szykujemy się do kolejnego otwarcia w 2018 roku w Legionowie.

Obsługa recepcji podczas Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach

11 200 UCZESTNIKÓW


Największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw Trzy dni inspiracji dla innowacji.

Dwa lata owocnej współpracy przy obsłudze recepcji kongresu. W 2016 roku przez trzy dni zarejestrowaliśmy ponad 4700 uczestników, w 2017 roku 6500 uczestników. Nasz program Mukante od czterech lat pomaga uczestnikom w zapisach na to wydarzenie.

Ceramists No Limits

1600 uczestników, 42 najlepszych wykładowców z całego świata


Pomysłodawca Kongresu Ceramists -Technik dentystyczny - Ryo Miwa, zwrócił się do Pracowni z propozycją zorganizowania Kongresu dla techników którzy:

 • osiągnęli swój cel zawodowy…
 • są na właściwej drodze do sukcesu…
 • nie wiedzą, w jakim kierunku mają się rozwijać…

Niezależnie na jakim etapie rozwoju zawodowego są, pomoc najlepszych, inspiracja artystów, entuzjazm wizjonerów - przybliża ich do osiągania celów.

Ostatni Kongres to dwa intensywne dni, ponad 11 godzin wykładów oraz 35 godzin warsztatów.