Pracownia Pozytywnych Zmian 
x

Pracownia Pozytywnych Zmian
KIM JESTESMY    EDUKACJA    KURSY ONLINE   

ALIGNERY - leczenie ortodontyczno-protetyczne, PRZYGOTOWANIE, WSPÓŁPRACA I MOŻLIWOŚCI III

Dwudniowy kurs praktyczny

Prowadzący: dr n. med. Joanna Mrowiec


Brak terminów w kalendarzu.


Miejsce: HOTEL MERCURE WARSZAWA GRAND, ul. Krucza 28, Warszawa 00-522

Przedstawione zostaną ogólne zasady przygotowania pacjenta do leczenia protetycznego – z punktu widzenia estetyki oraz funkcji. Przedstawimy postępowanie i przygotowanie planu leczenia u pacjentów przygotowywanych pod katem protetyki oraz u takich, którzy wymagają leczenia dużych wad zgryzu, a leczenie protetyczne jest konieczne do uzyskania optymalnego efektu. W pierwszym etapie skupimy się na planowaniu leczenia i algorytmach postępowania podczas ustalania Prescription Form. Omówione zostaną podstawowe zasady biomechaniki i krytycznej oceny ClinCheck u pacjentów protetycznych. Celem jest zdobycie umiejętności planowania przewidywalnego leczenia dla konkretnego przypadku.  Omówimy także zasady leczenia retencyjnego u pacjentów protetycznych w zależności od wad i czasu koniecznego do wykonania precyzyjnych prac ceramicznych. W ostatniej części kursu – zajęcia praktyczne dotyczące planowania ClinCheck.

 

Poziom: początkujący/średniozaawansowany

Czas trwania: 2 dni

Liczba uczestników: maks. 12 osób

Cena kursu: 4200zł 

 

Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości usługi. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji w temacie dofinansowań - zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 534892291 lub bur@orbidenti.com

 

 

 

Zasady rezygnacji:

 

W przypadku rezygnacji zgłoszonej do miesiąca przed terminem kursu zwracamy opłatę w pełnej wysokości minus 200 zł + vat, po tym terminie rezygnacje nie będą przyjmowane.  

 

Faktury wystawiane są automatycznie po dokonaniu płatności on-line.

 


Rejestracja: