Pracownia Pozytywnych Zmian 
x

Pracownia Pozytywnych Zmian
KIM JESTESMY    EDUKACJA    KURSY ONLINE   

Kurs podstawowy KATANA ZR 3in1 Fausto Carloni

Prowadzący: tech. dent. Fausto Carloni


Brak terminów w kalendarzu.


ZAREJESTRUJ SIĘ

KURS PODSTAWOWY KATANA ZR 3in1

Fausto Carloni właściciel laboratorium Dental Milling Center w San Marino. Od wielu lat wykonuje prace w ceramice a podczas tego kursu zademonstruje doświadczenie zdobyte na ścieżce własnej kariery. Tlenek cyrkonu przeszedł długą drogę od nieprzezroczystego białego materiału na podbudowy ceramiczne do cyrkonu wielowarstwowego idealnego do tworzenia koron i mostów z opcja malowania.

 

Producenci tacy jak Kuraray poczynili wielkie postępy produkując Dyski Katana, dzieląc materiał ze względu na twardość, odporność i przezierność, dlatego w zależności od rodzaju pracy musimy wybrać odpowiedni materiał.

 

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich początkujących użytkowników cyrkonu Katana, mających chęć poszerzenia wiedzy dotyczącej zastosowania mas do kolorowania bądź minimalnej stratyfikacji z bardzo zadowalającym wynikiem końcowym a także dla osób, które chcą poznać podstawowe zastosowanie ceramiki Noritake.

 

Kurs rozpoczyna się od krótkiej części teoretyczno-praktycznej która opisuje obróbkę i przygotowanie cyrkonu Katana do synteryzacji.

Następnie przechodzimy do demonstracji online w której przedstawiamy zastosowanie 3 technik :

1. Technika „External Live Stain”

2. Technika „Internal Live Stain”

3. Technika Mikrowarstwowania za pomocą LUSTER PASTE CZR ™ FC

 

Podczas kursu 3in1 skupiamy się na zastosowaniu kilku mas i kolorów i uczynienia naszej pracy jak najbardziej naturalnej i prostej w wykonaniu.

W czasie kursu możecie zobaczyć podstawowe kroki zastosowania produktów Kuraray Noritake wyjaśnione przez slajdy, które zwracają uwagę na wybór odpowiednich mas i kolorów.

 


Dostęp do kursu możliwy jest wyłącznie z konta, z którego dokonano zakupu.

 

Wykładowca: tech. dent. Fausto Carloni

Cena: 400 zł - 30 dniowy dostęp do kursu

 

Kurs tłumaczony na język polski (napisy)  

Czas trwania: 45 minut

 

ZAREJESTRUJ SIĘ


Rejestracja: